Ciekawostki o firmie Fellowes

Na polskim i międzynarodowym rynku dużą popularnością cieszą się różne typy urządzeń biurowych. Nic w tym dziwnego, ponieważ w praktycznie każdej firmie konieczne jest wykonywanie różnych zadań biurowych związanych z mniej i bardziej ważnymi dokumentami. Zadania o podobnym charakterze są również wykonywane w domach w związku z wykonywaną pracą, nauką, sprawami urzędowymi, itp.

Nic więc dziwnego, że wielu klientów prywatnych oraz firm jest zainteresowanych wejściem w posiadanie wysokiej jakości urządzeń usprawniających pracę biurową. Do grona takich sprzętów zaliczane są różne drukarki, skanery, komputery, itp. Nie należy zapominać o tym, że bardzo ważnymi typami sprzętu są nowoczesne niszczarki umożliwiające niszczenie dokumentów w taki sposób, że odczytanie z nich jakichkolwiek poufnych informacji jest niemożliwe. Jedną z firm zajmujących się produkcją i dystrybucją takich urządzeń jest przedsiębiorstwo Fellowes działające na rynku od wielu lat. Firma ta zyskała uznanie wśród szerokiej grupy klientów i posiada ugruntowaną pozycję na rynku.

Informacje na temat historii firmy Fellowes

Przedsiębiorstwo Fellowes powstało w 1917 roku, a jego nazwa pochodzi od nazwiska jej założyciela, który zdecydował się na założenie firmy, która zajmowała się produkcją pudełek do archiwizacji różnych dokumentów. W ofercie tej firmy znajdowały się również segregatory. Po zakończeniu I Wojny Światowej, firma ta poszerzyła swoją działalność o nowe kategorie produktów. Dużą sławę zyskało pudełko typu „Bankers Box”, dzięki któremu firma, którą założył Harry Fellowes zyskała popularność w całych Stanach Zjednoczonych.

Inne publikacje  Jakie zioła wykorzystywać w potrawach w okresie letnim?

Po zakończeniu II Wojny Światowej synowie założyciela zdecydowali się na dalsze inwestowanie w innowacje, dzięki czemu w latach 50-tych XX wieku firma ta stała się liderem w dziedzinie sprzedaży produktów o charakterze archiwizacyjnym. W kolejnych latach w ofercie pojawiły się pudełka archiwizacyjne nie tylko do dokumentów, ale również do filmów i dyskietek z poufnymi informacjami.

Pierwszy kontakt z niszczarkami, firma Fellowes miała w 1982 roku, kiedy to uzyskała od niemieckiej firmy licencję na dystrybucję niszczarek na terenie Stanów Zjednoczonych. Ze względu na ogromny sukces tego przedsięwzięcia, firma w 1990 roku opracowała własną linię niszczarek osobistych. W dalszych latach urządzenia stawały się coraz bardziej trwałe, wydajne i skuteczne.

Zróżnicowana oferta dla wymagających klientów

Dziś firma Fellowes jest przedsiębiorstwem o statusie światowym. Powstała ona w Stanach Zjednoczonych, ale teraz jest ona obecna w wielu krajach, takich jak Wielka Brytania, Kanada, Francja, Australia, Niemcy, Włochy, Holandia, Polska, Hiszpania, Singapur, Japonia, Korea, Chiny oraz Rosja. W szerokiej ofercie znajdują się nie tylko przeróżne systemy archiwizacji i niszczarki, ale również inne urządzenia biurowe, takie jak bindownice, trymery, laminatory oraz różne akcesoria komputerowe. Dzięki szerokiemu asortymentowi, klienci firmy Fellowes są w stanie znaleźć różne urządzenia dopasowane do własnych oczekiwań.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *