Najciekawsze pomysły na wakacje

Wiosna to ten czas, gdy wiele osób zaczyna planować letnie wakacje. Jest to okres wzmożonych poszukiwań okazji, ale też i kierunków, w które warto się udać na nadchodzącym urlopie. Jakie są zatem te najciekawsze pomysły na nadchodzące wakacje? Które rozwiązania i pomysły są warte szczególnej uwagi?

Gdzie na wakacje we dwójkę?

Romantyczne wakacje ze swoją drugą połówką mogą być realizowane na bardzo wiele najrozmaitszych sposobów. Czy to w Polsce, czy też za granicą, wszędzie znajdzie się co najmniej kilka propozycji, które z pewnością zadowolą niejednego wymagającego urlopowicza. Jak to jednak wygląda w szczegółach?
Jeśli chcemy wakacje spędzić w Polsce, szczególnie warto zainteresować się dwoma kierunkami. Pierwszym z nich są mazury. Nie jednak duże miejscowości turystyczne, lecz te mniejsze, które położone są znacznie na uboczu, a przez to pozbawione miejskiego i turystycznego zgiełku. Podobną atmosferę da się uzyskać w wielu rejonach w Bieszczadach, co gwarantuje niczym niezakłócony spokój i przyjemny wakacyjny pobyt ze swoją partnerką.
Jeśli jednak marzy nam się wyjazd zagraniczny, z całą pewnością warto zainteresować się półwyspem apenińskim. Włochy to miejsce, które, choć wielu z nas kojarzy głównie z piłką i dobrym jedzeniem, jest też prawdziwie romantyczna kraina, w której niejedna para się już zakochała.

Inne publikacje  Tanie wakacje - kiedy najlepiej kupić wycieczkę

Gdzie na wakacje rodzinne?

Jeśli jednak zamiast romantycznych wakacje planujemy rodzinne wakacje z dzieciakami, z całą pewnością polecić można wyjazdy przede wszystkim w kierunku wybrzeża. Zakwaterowanie się w odpowiednim hotelu, który wyposażony będzie w specjalną strefę dla dzieci, pozwoli nie tylko spokojnie relaksować się, podczas gdy dziećmi opiekuje się specjalny opiekun, lecz również doskonale bawić się z nimi na plaży. Z uwagi na duże odległości, jakie trzeba przebyć w kierunku zagranicznych plaż, poleca się pobyt w Polsce. Będzie to rozwiązanie znacznie wygodniejsze i spokojniejsze zarówno dla rodziców, jak i dla samych dzieci.

A może kolonie?

Posiadanie dzieci nie oznacza jednak z góry, że nie ma co liczyć tym roku na spokojnie, romantyczne wakacje tylko we dwójkę. Na szczęście na rynku istnieje wiele wyjazdów kolonijnych, które umożliwiają wysłanie dzieci do ich rówieśników, z którymi będą bawić się znacznie lepiej niż z rodzicami, podczas gdy samemu pojedzie się w miejsce jedynie dla dorosłych.
Jak jednak wybrać takie kolonie? Szczególnie mocno poleca się biuro podróży Quatromondis, które jest organizatorem wielu kolonii i letnisk w całej Polsce. Cechą szczególną organizowanych przez tę firmę wyjazdów, jest połączenie zwykłego kolonijnego wyjazdu z fabularyzowaną historią, dzięki czemu dzieciaki podczas pobytu na kolonii przeżywają prawdziwą, doskonale reżyserowaną historię, co powoduje, że zostanie ona przez nich zapamiętana naprawdę przez długi czas i stanowić będzie powód, aby co roku powracać na kolejną, nieznaną jeszcze historię.

Inne publikacje  Jak wyglądają kolonie w szkole zwiadowców?

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *