Najciekawsze pomysły na wakacje

Wiosna to ten czas, gdy wiele osób zaczyna planować letnie wakacje. Jest to okres wzmożonych poszukiwań okazji, ale też i kierunków, w które warto się udać na nadchodzącym urlopie. Jakie są zatem te najciekawsze pomysły na nadchodzące wakacje? Które rozwiązania i pomysły są warte szczególnej uwagi?

Gdzie na wakacje we dwójkę?

Romantyczne wakacje ze swoją drugą połówką mogą być realizowane na bardzo wiele najrozmaitszych sposobów. Czy to w Polsce, czy też za granicą, wszędzie znajdzie się co najmniej kilka propozycji, które z pewnością zadowolą niejednego wymagającego urlopowicza. Jak to jednak wygląda w szczegółach?
Jeśli chcemy wakacje spędzić w Polsce, szczególnie warto zainteresować się dwoma kierunkami. Pierwszym z nich są mazury. Nie jednak duże miejscowości turystyczne, lecz te mniejsze, które położone są znacznie na uboczu, a przez to pozbawione miejskiego i turystycznego zgiełku. Podobną atmosferę da się uzyskać w wielu rejonach w Bieszczadach, co gwarantuje niczym niezakłócony spokój i przyjemny wakacyjny pobyt ze swoją partnerką.
Jeśli jednak marzy nam się wyjazd zagraniczny, z całą pewnością warto zainteresować się półwyspem apenińskim. Włochy to miejsce, które, choć wielu z nas kojarzy głównie z piłką i dobrym jedzeniem, jest też prawdziwie romantyczna kraina, w której niejedna para się już zakochała.

Inne publikacje  Wakacje w kraju - jaki mamy wybór?

Gdzie na wakacje rodzinne?

Jeśli jednak zamiast romantycznych wakacje planujemy rodzinne wakacje z dzieciakami, z całą pewnością polecić można wyjazdy przede wszystkim w kierunku wybrzeża. Zakwaterowanie się w odpowiednim hotelu, który wyposażony będzie w specjalną strefę dla dzieci, pozwoli nie tylko spokojnie relaksować się, podczas gdy dziećmi opiekuje się specjalny opiekun, lecz również doskonale bawić się z nimi na plaży. Z uwagi na duże odległości, jakie trzeba przebyć w kierunku zagranicznych plaż, poleca się pobyt w Polsce. Będzie to rozwiązanie znacznie wygodniejsze i spokojniejsze zarówno dla rodziców, jak i dla samych dzieci.

A może kolonie?

Posiadanie dzieci nie oznacza jednak z góry, że nie ma co liczyć tym roku na spokojnie, romantyczne wakacje tylko we dwójkę. Na szczęście na rynku istnieje wiele wyjazdów kolonijnych, które umożliwiają wysłanie dzieci do ich rówieśników, z którymi będą bawić się znacznie lepiej niż z rodzicami, podczas gdy samemu pojedzie się w miejsce jedynie dla dorosłych.
Jak jednak wybrać takie kolonie? Szczególnie mocno poleca się biuro podróży Quatromondis, które jest organizatorem wielu kolonii i letnisk w całej Polsce. Cechą szczególną organizowanych przez tę firmę wyjazdów, jest połączenie zwykłego kolonijnego wyjazdu z fabularyzowaną historią, dzięki czemu dzieciaki podczas pobytu na kolonii przeżywają prawdziwą, doskonale reżyserowaną historię, co powoduje, że zostanie ona przez nich zapamiętana naprawdę przez długi czas i stanowić będzie powód, aby co roku powracać na kolejną, nieznaną jeszcze historię.

Inne publikacje  Jak zorganizować dziecku ferie?

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *