Wakacje w kraju – jaki mamy wybór?

Wakacje to czas odpoczynku. Jednak nie dla każdego dziecka wypoczynek oznacza to samo. Są dzieci, które marzą o przeżyciu przygody w czarodziejskim zamku, inne świetnie czułyby się jako kosmonauci, a jeszcze inne chcą poczuć się rycerzami króla Artura. Jak zaplanować ciekawe wakacje dla dzieci w kraju?

Rycerz Króla Artura

Wakacje dla dzieci to czas niezapomnianej przygody. Warto zastanowić się jak zapewnić dziecku wakacje, które będą nie tylko świetną zabawą, ale również wyzwaniem. Kolonie Quatromondis to szansa na przeżycie przygody życia w bajkowym świecie.

Świat rycerzy, pojedynków, czy leśnych przygód zawsze interesował chłopców i dziewczynki. Spędzenia czasu w zamku rycerzy, gdzie dziecko pozna kodeks rycerski, zbuduje schronienie w lesie, czy nauczy się strzelać z łuku to przygoda, której nie można zapomnieć.

Garść czarów

Harry Potter to jedne z ulubionych bohaterów ostatnich lat. Dzieci, które kochają magię, lubią świat czarowników i czarownic powinny spróbować zaczarowanych przygód w zamku magii Quatromondis.

Mityczne stwory, smoki, czy zaklęcia, które pomagają pokonać złego maga to w świecie magii chleb powszedni. Szukanie wskazówek w gwiazdach, wróżby i przepowiednie to sposób na pokonanie codziennych przeciwności. Warto poznać kilka tajemnych zaklęć, które sprawią, że wakacje będą jedną, wielką, tajemnicą. Tylko dla którzy znają tajemne zaklęcia.

Inne publikacje  Wyjazd na narty - jak się przygotować?

Star Trek – galaktyczna przygoda

Być wojownikiem to wielkie wyzwanie, ale bycie gwiezdnym wojownikiem nie ma sobie równych. Wakacje dla dzieci, które uwielbiają gwiezdne wojny, a jednocześnie nie chcą wyłącznie ich oglądać lecz samemu przeżyć gwiezdną przygodę w „realu”, a nie tylko wirtualnym świecie powinny być pełne galaktycznych zmagań.

W kosmicznej przestrzeni ważne są świetlne miecze, magiczne pierścienie, czy pancerze świetle, a wszystko to w realnym świecie, z nowymi przyjaciółmi, z którymi można zmierzyć się. Walczyć i zawierać sojusze, układać się i wojować. Poznawać nowych gwiezdnych wojowników, a może nawet przeżyć pierwszą kosmiczna miłość.

Wakacje tematyczne Quatromondis dla dzieci to szansa na przeżycie niezapomnianej przygody w wymarzonym świecie dziecka. Bycie rycerzem, magiem, czy tropicielem to niesamowite wyzwanie, które pozwoli dzieciom zmierzyć się z bajkowym światem, poznać nowych przyjaciół oraz poznać swoje słabe i mocne strony.

Wakacje tematyczne są wyzwaniem dla dziecka. Świat ciągłych zagadek, gier i prób, w których dziecko mierzy się nie tylko z otrzymanym zadaniem, ale również z własnymi słabościami to pasmo wyzwań, które uczynią kolnie Quatromondis niezapomniana przygodą.

Dziecko w realnym świecie może odwzorować przygody swoich ulubionych bohaterów książek, filmów, czy gier komputerowych. Jednocześnie rodzice będą mieli pewność, że wakacje dziecka nie są czasem spędzonym wyłącznie przed telewizorem czy komputerem.

Inne publikacje  Jak zorganizować dziecku ferie?

Dziecko, które dobrze spędzi wakacje wróci do domu naładowane nową, pozytywna energią, która pozwoli na podejmowanie nowych wyzwań.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *